Піші квести під замовлення від Xroom Дніпро

28.04.2020

КВЕСТ ДЛЯ КОРПОРАТИВНОГО ЗАХОДУ АБО ПРОСТО ВЕЛИКИХ КОМПАНІЙ - РЕАЛЬНА ГРА, В ЯКІЙ ВИ БАГАТО ДОВІДАЄТЕСЯ ПРО СЕБЕ І СВОЇХ ДРУЗІВ

Набридли одноманітні корпоративні заходи? Або хочете відзначити нестандартно День Народження свій або дитини? Або ви хочете прорекламувати свою торгову мережу або центр розваг? Ми пропонуємо вам незвичайне рішення - захоплюючий і пізнавальний піший квест в Дніпрі. Квести - це відмінний командоутворюючий захід (тімбілдінг), саме тому це ідеальний варіант для згуртування як на корпоративах так і для друзів. Квести, чисельністю від 10 до 1000 чоловік, проводяться пішки, на велосипедах або автомобілях і на будь-якій території: в офісі, в кафе або на природі. Все за Вашим бажанням! Практика показує, що оптимальна тривалість такого квесту від 1 до 2 годин. Всі сценарії пишуться індивідуально під запити Замовника.

ПІШОХІДНИЙ КВЕСТ НА ДЕНЬ НАРОДЖЕННЯ

У Вас попереду велике свято, але Ви до сих пір не знаєте, чим зайняти гостей? Звичайні посиденьки в кафе вже набридли? Ми беремо всі турботи по організації незабутнього розваги на себе! Питаєте себе "А чи сподобається гостям це?". Звичайно, сподобається, адже кожен отримає незабутні враження! Вам ще довго буде що обговорювати при зустрічі)

ПІШОХІДНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ДІТЕЙ

Піший квест відмінно підходить і для дітей, адже він розрахований не тільки на фізичну активність, але також містить пізнавальну частину, тобто хлопцям та дівчатам потрібно буде гарненько подумати, щоб приступити до наступного етапу! Море емоцій і хороша динаміка забезпечені на будь-який дитяче свято! І не хвилюйтеся: при всій своїй загадковості і таємничості захід абсолютно безпечне для дітей. Квест підходить для дітей від 10 років і старше. Подаруйте захоплюючу пригоду своїм дітям, наприклад, в день народження!

ПІШОХІДНИЙ КВЕСТ ДЛЯ ПРОВЕДЕННЯ КОРПОРАТИВІВ

Квест ідеально підходить для колективного проведення часу. Це дозвілля, який не просто дозволяє цікаво провести час на корпоративі, а:

  • показує, як поводяться співробітники в нестандартних та екстремальних ситуаціях;

  • розкриває лідерські та інші індивідуальні якості членів команди;

  • вчить колег знаходити спільну мову і працювати злагоджено при вирішенні складних завдань.

Обіцяємо, що на корпоративі, гра допоможе повністю розкрити потенційні можливості кожного учасника і колективу в цілому, згуртувавши його за короткий час.

Для корпоративів і великих компаній ми придумуємо і дуже скрупульозно опрацьовуємо сценарій під запити замовника, а також забезпечуємо всебічну технічну та експертну підтримку гравців на всьому протязі гри (при необхідності ми надаємо підказки). Ми робимо все можливе, щоб у наших гостей залишалися тільки приємні спогади про гру.

ВАРТІСТЬ КВЕСТУ

Мінімальна ціна пішого квесту від 8000 грн, максимальний пакет необмежений вашим бюджетом і нашої фантазією :) Ціна формується з огляду на кількість агентів квесту, кількості і якість реквізиту для загадок.

ЯК ЗАМОВИТИ піший КВЕСТ?

Дуже просто! Пишіть нам: xroom.dnepr@gmail.com або телефонуйте за номерами:

098 64 67 111

095 53 57 111

093 81 87 111

Почитайте блог, цікаві статті

підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую