Франшиза мережі квест кімнат Xroom Дніпро

Ми робимо бізнес з любов'ю і тільки якісним підходом до кожної дрібниці. Тому готові ділитися своїм досвідом відкриття і ведення успішних квест кімнат з потужним централізованим маркетингом, на умовах продажу франшизи. Маємо великі переваги та вигоди в порівнянні з іншими франчайзерами на ринку квестів.

Для тих, хто вперше стикається з таким бізнесом - це тематична локація з однієї або декількох кімнат, при цьому кожна локація має свою тематику, свій інтер'єр і сценарій. Команді з 2-8 осіб потрібно розгадати головоломки, вирішити завдання, привести в дію механізми так, щоб встигнути вийти за 60 хвилин.

Це є цікавим і перспективним справою для Вас і нас!

XRoom є лідером за кількістю відвідувань за повною вартістю в Дніпрі (з 75 кімнат на даний момент). За перші 5 років роботи нас відвідали понад 90000 унікальних учасників, серед яких популярні спортсмени, музиканти та творчі особистості. Ми зібрали понад 7000 позитивних відгуків.

Середня оцінка на гугл картах 4,8.

Середня оцінка NPS нашими реальними гостями 9,36 за 10 бальною системою оцінювання.

У нас є власна написана CRM система, вона дуже проста і зручна і багатофункціональна, вона зав'язана з IP телефонією і допомагає нам відстежувати й аналізувати сотні необхідних чинників поведінки клієнтів, аналізувати звіти в реальному часі та приймати цю інформацію в маркетингових цілях для підвищення продажів і поверненні.

Ми регулярно оновлюємо всі наші скрипти, рекламні матеріали, сайт, проводимо офлайн і онлайн аудит існуючих локацій - щоб домогтися максимальної ефективності.

На цей час відкриті вже 42 квесту в 5 містах України та будуються нові квест кімнати XRoom в Дніпрі та Чернігові. Також ведемо переговори з ще шістьма містами й двома країнами.

Торгова марка "Xroom" - офіційно зареєстрований бренд.

З нашого боку виявляється безпосереднє сприяння у розв'язання всіх питань і нюансів з відкриття та ведення прибуткових квестів в реальності XRoom (Підбір приміщення - Споруда - Підбір персоналу і т. Д.).

Перед підписанням договору надаємо звітність за роки успішної роботи для підтвердження прибутковості бізнесу.

Ми знаємо як зробити сильний коктейль і поділимося досвідом: високий рівень сервісу + якісний квест + потужний маркетинг. Інвестуйте в професіоналів своєї справи!

З питань співпраці та для більш детального розрахунку під ваш регіон - звертайтеся за телефонами: +380676275860 Петро, ​​+380938180617 Кирило або на пошту xroom.partner@gmail.com

Попередня і більш повна інформація доступна по завантаженню в презентації:
завантажити

Більш детальна інформація про нашу команду і наших результатах в розділі "про нас"
 
підписатися на розсилку акційних листів
не частіше 1 разу на місяць
Email
Введите свой Email
Ви підписалися на розсилку Дякую