Квест кімнати Дніпропетровська "XRoom"

Подобається поміркувати та блиснути нестандартним мисленням?

Тоді спробуйте розгадати всі загадки і розкрити всі схованки популярної

квест кімнати всього лише за 60 хвилин для отримання яскравих ємоцій!

Месники

2-4 чол

450-800 грн

Портал привидів

2-4 чол

450-700 грн

Вторгнення у свідомість

2-6 чол

450-1000 грн

Віртуальна реальність | VR

1-4 чол

140-720 грн

Індіана_Джонс: загублене місто

2-6 чол

450-1000 грн

Хованки у темряві

2-8 чол

450-1100 грн

Пограбування банку

2-4 чол

450-700 грн

Пограбування наркобарону

2-4 чол

450-700 грн

Батискаф

2-4 чол

450-700 грн

Ілюзіоніст: разгадай_фокуси

2-4 чол

450-700 грн

Піратське золото

2-4 чол

450-700 грн

Лабораторія Доктора_Моро

2-4 чол

450-700 грн

Нічний кошмар

2-4 чол

450-700 грн

Піший квест під замовлення

10-1000 чол

(скоро буде)

Simpsons

(скоро буде)

Перехрестя світів

Квест кімната Дніпро

На сьогоднішній день квест кімната Дніпро - це абсолютно новий формат розваг і прекрасний спосіб провести час з друзями. Багато з вас люблять грати в комп'ютерні та онлайн ігри. Цей же вид дозвілля являє собою захоплюючий екшен-фільм, тільки що відбувається в реальності. Враження тут не передавання: це і море позитивних емоцій, і азарт, і дитяча залученість. Якщо вам в житті не вистачає приємних вражень, квест кімната в Дніпропетровську - саме те, що вам потрібно.

Квест кімната: занурся в гру

Гра нагадує і комп'ютерні квести, і сюжет всіма улюбленого фільму «Індіана Джонс», і популярну телепередачу «Форд Боярд», фанатів якої по всьому світу безліч. Тільки на цей раз все випробування відбуваються в реалі, а головні герої - ви і ваші друзі. У вас буде 60 хвилин активного відпочинку, щоб розгадати таємниці і вибратися із закритого приміщення. Це оптимальний час, за яке можна пройти квест. Вже через пару хвилин учасник починає відчувати себе повноцінним героєм: розшифровує таємничі послання, розгадує ребуси тощо., Отримуючи масу незабутніх вражень. Причому заздалегідь йому не відомий сюжет - все відбувається в режимі реального часу!
Квест кімната в Дніпрі подарує масу яскравих емоцій і вражень. Це як гостросюжетний фільм з вашою участю. Все оточення змушує зануритися в «інший світ» і відчути себе в центрі захоплюючих подій. Над створенням квесту працювали сценаристи, дизайнери та декоратори створювали інтер'єр, звукорежисери і освітлювачі працювали над світлом і звуком. Квест рум оснащена відповідною атрибутикою, оригінальними тематичними декораціями та іншої бутафорією. Будь-яка дрібниця надає реалістичність всій обстановці.
Хороший квест - це найкращий спосіб відмінно провести час і відмінний засіб від емоційної втоми і нудьги. Такого роду розваги в Дніпрі пропонуються для невеликих компаній, зазвичай від двох до шести чоловік. Цей вид дозвілля здатний налаштувати нервову систему у здорове русло, тобто як би її повністю «перезагрузив». Реальна гра - суміш рольових ігор і завдань, учасники якої розгадують призначення будь-яких предметів, занурюються в цілу низку подій і т.п. Загалом, застосовують свою спритність, логіку, уважність, обережність і кмітливість по максимуму.

Які види квест кімнат бувають?

На сьогоднішній день існує декілька видів квест кімнат в Дніпрі. Вони розрізняються за тематикою, віком учасників, а також за жанром і цілям. Зупинимося на кожному з них більш детально.

Квест кімнати в Дніпропетровську розрізняють по тематиці:

Квест кімнати в залежності від віку учасників:

Квест кімнати в Дніпропетровську розрізняють за жанром і цілям:

 1. Класична Escape room. Основне завдання такого розваги: ​​вибратися з приміщення, вирішуючи загадки і розкриваючи секрети.
 2. Quest room. В даному випадку учасникам не потрібно шукати вихід, а максимально відчути сюжет, стати головним героєм захоплюючого екшен-фільму, виконати якісь завдання і т.п.
 3. Performance - свого роду мікс Escape і Quest room, але з додаванням аніматорів або актора, що виконують різні ролі в ході захоплюючої гри: заважати, відволікати або навпаки, допомагати пройти якусь задачу. Кожному учаснику надається своя роль.
 4. Квест кімната для дітей і дорослих дозвілля з акцентом на фізичну активність. Сьогодні в Дніпропетровську такий вид особливо популярний. Адже він дозволяє не тільки виявити спритність і силу, але і показати фізичну підготовку.
 5. «Живий» квест рум. Такого роду розвага, отримати яке можна в XRoom в Дніпрі, передбачає повторення сюжету згідно з визначеним сценарієм. Тут зовсім не обов'язково шукати вихід з кімнати, набагато важливіше повністю дотримати сценарій.
 6. Quest in box. Учасник отримує коробку, в якій є предмети для проходження квесту і докладна інструкція. Він може сам розіграти квест і при необхідності отримати допомогу від аніматорів. Така квест кімната Дніпро - відмінний спосіб розважитися будинку в компанії рідних та друзів.
 7. Дзига. Досить складна гра, оскільки всі дії відбуваються з закритими очима. Всі завдання виконуються «на дотик». Поринути в атмосферу допомагають дії аніматорів і відповідне жанру звуковий супровід.
 8. Anger room - прекрасний спосіб провести час, виплеснув всі негативні емоції назовні. У процесі руйнування кімнати вам стане набагато легше.
 9. Хованки в темряві. У вас відбирають одне почуття, команду ділять на частини і ви граєте в мисливців і жертв. Ти зовсім по іншому мислиш і дієш, ніж очікував. Кімната супроводжується спецефектами і різними звуками.
 10. Також, Xroom відкрили клуб віртуальної реальності (VR club). де можна поринути в майбутнє з допомогою шоломів віртуальної реальності від 1 до 4 осіб.

Проведення неординарного дозвілля в квест кімнаті в місті Дніпропетровську, та ще в компанії родичів і друзів, - чудовий відпочинок, який подарує масу позитивних емоції і незабутніх вражень.

Кому підійде розвага в квест кімнаті?

Квест-кімната XRoom (Дніпро) - ваше розвага, якщо:

 • Вашим рідним і близьким хочеться провести час з користю, щоб було цікаво всім. Квест кімната Дніпро - оптимальний вид сімейного дозвілля, що дозволяє отримати яскраве емоційне потрясіння. Тут ви - згуртована команда, де всі учасники будуть працювати на результат. Кожен отримає море позитивних емоцій і відчує себе повноцінним членом команди.
 • Не знаєте, куди піти на свята і думаєте, як порадувати гостей. Новий рік, 8 березня, день компанії. Кращий спосіб відмінно провести вечір - відправитися в квест-кімнати Іксрум в Дніпрі.
 • Ваше життя - рутина, що складається з пошуків рішень і виходів з ситуацій. Навіть на відпочинку ви завантажуєте себе роботою і не можете переключитися? Не знаєте, куди піти і де абстрагуватися від усіх проблем? З пошуку Афіша Дніпро нічого цікавого? В такому випадку квест кімната в Дніпропетровську стане для вас тією перезавантаженням, яка вам настільки необхідна. Тут ви відмінно відпочинете і забудете про всі справи. А пройшовши квест рум, станете знову готовим до виконання нових цілей і вирішення завдань.
 • Ви з друзями не знаєте, куди піти в Дніпрі відпочити. Бажаєте вирватися з сірих буднів? Квест кімната для дітей і дорослих - відмінна розвага, що дозволяє прекрасно провести час.
 • Хочете зробити пропозицію своїй дівчині. Для особливих подій повинен бути підготовлений певний сценарій, щоб цей день став феєричним і незабутнім. Квест кімната Хрум в Дніпропетровську стане в цьому випадку ідеальним варіантом.
 • Бажаєте згуртувати колектив. Щоб пройти квест, всім його учасникам доведеться проявити кмітливість і вміння працювати в команді. Спільний пошук вирішення, спільне завдання, маса позитивних емоцій і смак перемоги - це прекрасний спосіб вибудувати добрі стосунки, згуртувати команду і краще пізнати своїх колег.
 • У вас намічається побачення, і ви хочете здивувати свою дівчину. Квест кімната в Дніпрі - прекрасний шанс стати для неї справжнім героєм. Спільне подолання труднощів при проходженні квесту дозволить вам зблизитися духовно.

Інноваційні технології дозволяють створювати квест кімнати в Дніпропетровську оригінальними цікавими. Такий вид відпочинку неодмінно сподобається як дорослим, так і дітям.

Правила відвідування квест кімнати

Записуйтеся на гру і спробуйте вибратися з квест кімнати!

Квест кімната XRoom - краща розвага

Шукайте розваги в Дніпрі? Любіть розгадувати загадки і вирішувати ребуси? Квест кімната, заглянути в яку можна в Дніпропетровську, - відмінний спосіб відсвяткувати корпоратив, День Народження, Новий рік та інші свята. Учасникам квесту належить виконати ряд цікавих завдань: знайти схованки, розгадати послання, розплутати детективну історію, розкрити сейф і т.п. Такий атракціон ідеально підійде для компанії друзів, які хоча з користю провести своє дозвілля. Участь у квесті дозволить вам відчути себе в ролі головних героїв улюбленого фільму. Таємнича атмосфера, захоплюючий сюжет, фантастичний світ, дух пригод і згуртована робота в команді. Всі події відбуватимуться в реальності, а не перед дисплеєм ПК або екраном кінотеатру. Квест подарує море незабутніх вражень, які запам'ятаються надовго. Якщо вам ще не доводилося брати участь у чомусь подібному, і ви не знаєте, куди піти в Дніпрі на вихідні, то обов'язково відвідайте XRoom. Збирайте компанію з 2-8 чоловік, визначитеся з часом проходження квесту і відкривайте нові горизонти. Ви весело проведете час і з величезною користю, отримавши масу гострих відчуттів, адреналіну і незабутніх вражень.

Знижки

Хочете цікаво провести корпоратив або весело відзначити День Народження великою компанією? Квест кімнати XRoom дарують знижки на бронювання декількох квестів: 20% знижки при бронюванні від 3 квест кімнат одночасно або навіть на 1 квест якщо він випадає за 3 дні до або 3 дні після на День Народження одного з учасників - ми даруємо знижку 20% (при пред'явленні документа: паспорта, свідоцтва про народження).
 
Так само зараз діє акція "-20%" на участь в будь-якої наступної квест кімнаті або грі "Хованки в темряві" або "Віртуальної реальності" в той же день! Подробиці дізнавайтеся у адміністратора.
 
Зважилися пройти квест рум прямо зараз? Телефонуйте за номером: 0938187111; 0955357111; 0986467111. Чекаємо вас!

 

Back To Top