Квест кімнати Дніпропетровська "XRoom"

Подобається поміркувати та блиснути нестандартним мисленням?

Тоді спробуйте розгадати всі загадки і розкрити всі схованки популярної

квест кімнати всього лише за 60 хвилин для отримання яскравих ємоцій!

Пограбування наркобарону

2-4 чол

350-600 грн

Хованки у темряві

2-8 чол

350 - 1000 грн

Батискаф

2-4 чол

350-600 грн

Лабораторія Доктора_Моро

2-4 чол

350-600 грн

Піратське золото

2-4 чол

350-600 грн

Ілюзіоніст

2-4 чол

350-600 грн

Нічний кошмар

2-4 чол

350-600 грн

Пограбування банку

2-4 чол

350-600 грн

Піший квест під замовлення

10-1000 чол

(скоро буде)

Портал привидів

(скоро буде)

Месники

(скоро буде)

Телевізор

(скоро буде)

Перехрестя світів

ЩО ТАКЕ КВЕСТ У РЕАЛЬНОСТІ?

Quest Room - це ваша власна пригода в кімнаті, де Ви стаєте героєм (як у кіно, улюбленій книзі або комп'ютерній грі). Ви в складі групи (2-8 людей) знаходитесь в реальному приміщенні: інтер'єр і декорації створюють певну атмосферу, і на Вас чекає сюжет або завдання, які Вам потрібно подолати.

Зберіть команду і вирушайте на підкорення інтелектуальної головоломки. Квеструми наповнені цікавими загадками, одна з яких знайти вихід з потаємних приміщень. Саме тут Ви можете стати справжнім лідером команди.

 

Шанувальники пригод в реальному часі оцінять тематичний квест рум. Гравцям дозволяється користуватися тільки своєю логікою, так що забудьте про фізичну силу! На пошук виходу з кімнати дається рівно 60 хвилин, за які потрібно розробити дієву тактику і вирішити всі загадки, заховані в кімнаті.

 

Квести в реальності Іксрум дозволяють відволіктися від щоденних проблем. Запросіть в команду 2-8 друзів і вирушайте в захоплюючу подорож. У нас можуть пройти квести діти в компанії батьків, підлітки або дорослі. Справа знайдеться для кожного члена команди!

 

Якщо Ви хочете запросити своїх друзів на проходження квесту, то подаруйте їм сертифікат у квест кімнату. Він коштує усього 600, а діє цілих три місяці, протягом яких володар сертифікату може прийти до нас в будь-який день і отримати масу незабутніх вражень!

Достатньо взяти участь в пригоді XRoom один раз, щоб полюбити квести на все життя!

 

Отримайте шанс відзначити день народження в квест кімнаті. Проведіть іменинника через таїнство квесту, допоможіть йому знайти всі схованки, роздобути необхідні предмети і відкрити всі потаємні двері.

 

Сайт квест кімнати X-Room містить безліч тематичних пригод. Ми любимо і готові дивувати своїх відвідувачів і отримувати щирі позитивні відгуки! З цією метою ми відкриваємо нові квест кімнати з ексклюзивними сценаріями. Хитромудрі пастки, таємні схованки і несподівані розгадки - все це Ви зможете оцінити, проходячи квест в приємній компанії і хорошому сервісі. "Життя - гра".

 

Забронюй свою участь в квест-румі XRoom в Дніпропетровську і спробуй вибратися! Час пішов!

 

 

Back To Top