Правила

МЕТА - вибратися з КВЕСТ КІМНАТИ ЗА 60 ХВИЛИН.

Для цього необхідно розгадати ланцюжок головоломок, відкрити замки, знайти всі тайники і вибратися з квест кімнати до закінчення часу.

Для кого підходить гра?

Студентам, дорослим, батькам і дітям від 12 років самостійно в групі 2-4 людини (в квест кімнаті "Індіана Джонс: загублене місто" в групі 2-6 чоловік). Діти до 12 років і молодше можуть брати участь у квесті в присутності хоча б одного дорослого! Якщо є одна дитина до 10 років, вона може бути п'ятим учасником. В квест грі "Схованки в темряві" можно піти командою до 8 чоловік і тільки від 10 років! Тверезий стан (рішення про допуск до гри залишається за адміністратором). Фізична підготовка - будь-яка, знадобиться думати головою, сила не знадобиться. Відмінно підходить для корпоративів і об'єднання колективу, святкування дня народження (зі знижкою 20%) або просто спільних походів з друзями або родиною.

Перед грою

Приходьте за 10 хвилин до початку квесту. Адміністратор проведе Вам детальний інструктаж і введе в курс подій. Записуйтеся на гру і спробуйте вибратися з квест кімнати!

Знижки

Бажаєте цікаво провести корпоратив або весело відзначити День Народження великою компанією? Квест кімнати XRoom дарують знижки на бронювання декількох квестів: 20% знижки при бронюванні від 3 квест кімнат одночасно! І навіть для невеликої компанії на День Народження ми даруємо знижку 20% (при наявності документа: паспорта, свідоцтва о нарожденні, тощо). Так само зараз діє акція "-20%" на участь у другій квест кімнаті на протязі 7 днів! Подробиці дізнавайтеся у адміністратора або за номерами 093 818 71 11; 095 535 71 11; 098 646 71 11

Back To Top