Про нас

Команда XRoom - це згуртований колектив, в складі якого працюють кращі сценаристи квест-кімнат країни з досвідом роботи за кордоном, сильні маркетингові та виробничі відділи.

 
Наша місія: дати можливість кожному додати у своє життя яскраві фарби та емоції, зануривши себе в іншу реальність. Для цього, нам дуже важливо створювати дійсно унікальні продукти у сфері розваг, при цьому надаючи сервіс, до якому хочеться повертатись. Xroom вже займає провідні позиції в Дніпрі і прагне повторювати це в інших регіонах.
 
На даний момент 37 таких проектов на 10 локаціях в 4 містах України вже реалізовано - це квест кімнати, квест-ігри та клуби віртуальної реальності. В процесі будівництва ще декілько міст, ми обов'язково придумаємо що-небудь нове і дивовижне.
 
Цінності: довіра, відкритість, ініціатива, ефективність, вау-сервіс, позитив, постійне вдосконалення.
 
Бачення компанії для відвідувачів: ми працюємо для того, щоб близькі люди частіше проводили час разом та з інтересом. Все більше і більше людей, разом з нами, кожен день отримують позитивні емоції, даруючи їх оточуючим! Xroom хоче бути найкращим місцем для розваг, щоб наші гості завжди поверталися і надихали себе. Дякуємо за Ваше визнання!
 
Бачення компанії для команди: дружній, об'єднаний колектив, де кожен знає свої завдання і виконує їх якісно і без «пинків» згори. Адміністратори чітко знають усі стандарти та шаблони при роботі та у спілкуванні з гравцями, у них завжди чистий і приємний хол, кава-стіл. Завжди акуратно одягнений, привітний і готовий першим іти на контакт. Такий дзвіночок, на який тягнуться люди. У операторів, квест-кімнати завжди в робочому стані, без поломок або відсутніх елементів, чисті і без пилу. А якщо відбувається якась поломка, то адміністратор чи інший спеціаліст швидко виправляє її. Команда Xroom продовжує радувати відвідувачів і надавати більш високий сервіс, в тому числі в нових містах і країнах.
 
Стратегія компанії: надавати клієнтам переосмислення способів розваг, задовольнити навіть невиражені побажання своїх гостей, домогтися 90% повернення клієнтів, стати лідером серед міжнародних компаній.
 
Ціль XRoom - дати можливість отримати яскраві емоції, які Вас надихають!
 
Цілі для команди:
- інновації та якість у відділі виробництва;
- креатив та сильна аналітика в відділі маркетингу;
- навчання та командоутворення колективу;
- регулярний ріст фінансових показників.
 
ЗМІ про нас: 
Якщо ви журналіст, давайте свівпрацювати ;) Напишіть нам на [email protected] обговоримо умови співпраці.

 

Ми постійно розвиваємось і відкриваємо нові квест кімнати, тому, якщо ви гарний спеціаліст в області електроніки, вмієте створювати творчі речі або хочете працювати в самих крутих квесті кімнатах, то пишіть нам на пошту [email protected]

 
Історія: компанія Квест кімнат XRoom відкрита з 29 травня 2015 року. Її засновниками є Ігор Назаренко та Петро Пінчук.
Від самого початку було відкрито 2 квести "Пограбування банку" і "Лабораторія доктора Моро" (первісна назва була "Тайна доктора Моро"). Наступними були містична квест кімната "Нічний жах" (дата відкриття 13 листопада 2015 року).
В 2016 році було відкрито 2 локації по франшизі: на вул. Шевченко, 59 і вул. Коцюбинського, 2/4. На кожному з початку було по одному квесту: "Ілюзіоніст" 29 липня 2016 року та "Піратське золото" 06 серпня 2016 року відповідно. У цьому ж році на місці вул. Шевченко 59 була открыта квест игра "Хованки в темноті".
Також 20 листопада 2016 відкрилася локація в м. Львів, по вул. М. Гоголя 6/8 з квестом "Майстерня Да Вінчі" і 22 січня 2017 року "Кабінет Степана Бандери" (пізніше переіменований в "Врятувати секретний архів").
В 2017 році було відкрито ще 2 кімнати "Злочинність наркобарону" і "Батискаф", а також дві локації по адресу ул. Шевченко 59 с квестом "Индиана Джонс: затерянный город" (якщо бути точнішим, цей квест був викуплений і модернізований) та клубом віртуальної реальності VR.
У 2018 року вже відкрилися: локація по вул. Половицька, 5 з квест містикою "Вторгнення в свідомість"; пригодницький квест "Месники" по вул. Шевченко 59 і містична кімната "Портал привидів" по вул. Коцюбинського 2/4. Далі буде більше ...
 
І ще ... Ми настільки впевнені у своїй справі, що готові повернути витрачені кошти за відвідування квартету в реальності XRoom, якщо вам не сподобається!
 
До зустрічі в XRoom!
Back To Top