Квест кімнати Львова "XRoom"

Подобається поміркувати та блиснути нестандартним мисленням?

Тоді спробуйте розгадати всі загадки і розкрити всі схованки квест кімнати всього лише за 60 хвилин!

Майстерня Да Вінчі

2-4 чол

300-550 грн

Кабінет Степана Бандери

2-4 чол

350-600 грн

Квест віртуальної реальності "Грань"

2-3 чол

600-800 грн

(скоро буде)

Мумія

(скоро буде)

ХОВАНКИ У ТЕМРЯВІ

2-10 чол

Піший квест під замовлення

10-1000 чол

ЩО ТАКЕ КВЕСТ У РЕАЛЬНОСТІ? Квест-рум у Львові!

Бажаєте відчути прилив адреналіну, зміцнити командний дух та отримати море позитивних вражень? Банальні походи в кіно вже набридли? Чудовий вибір - квест кімната! Ми пропонуємо Вам унікальну можливість відвідати квест рум у Львові! Компанія XRoom пропонує кілька квестів на вибір. Наші кімнати Ви точно запам’ятаєте надовго!
   Що таке квест в реальності?
   Квест рум – це новий, модний  напрям  у сфері розваг та активного відпочинку, що набуває популярності у всьому світі. У приміщення заходить команда з 2-4 учасників, яким необхідно виконати ряд певних завдань у реальності, щоб вибратись з нього. Кожна кімната має свої декорації, історію та сценарій. Так, наприклад, занурюючись в атмосферу квесту Ви перевтілюєтесь у шпигуна або дослідника, шукача  скарбів, героя фільму або книги.

 Звісно, задача вийти з приміщення не така банальна, як може здатися на перший погляд. Якщо під час гри один з учасників відмовиться виконувати завдання, то команді буде складно дійти до кінця. Кожна кімната приховує спеціальні підказки у вигляді тих чи інших предметів, які допоможуть вирішити завдання. Якщо задача виявиться складною, ми надамо підказки. Але не будьте впевнені, що ми допоможемо у всьому – ви маєте керуватися логікою, думати та вчитися працювати в команді.

   Наші квест руми у Львові – чудова можливість цікаво, ефективно провести час компанією друзів або колег. Так, наприклад, якщо Ви святкуєте День народження в квест кімнаті це може стати яскравим моментом в житті іменинника та гостей.

   Ми пропонуємо  подарунковий сертифікат на відвідування квест кімнати для 2-4 учасників.

   Якщо Ви плануєте відпочинок у Львові, відвідайте квест кімнати XRoom! Тоді місто Лева подарує Вам масу незабутніх вражень.

  Не знаєте як цікаво відпочити? Хочеться влаштувати невеликий корпоратив з друзями або колегами? Ми допоможемо вам. Зареєструйтесь прямо зараз та отримуйте заряд позитивних емоцій!

  Для отримання додаткової інформації ви можете зв’язатись з нашими партнерами. Всі контакти заходяться у відповідному розділі.

Back To Top